گزیدهای از مرغوبترین سطوح رویه‌ی ساخته‌شده از مواد پیشرفتهی LOTTE که بهترین طراحی‌های
بهروز دنیا را ارائه میدهند.

سطوح رویه‌ی استارون و رادیانز ساخته‌شده از مواد پیشرفتهی LOTTE
به خلاقیتتان بال‌وپر داده و بگذارید ایدههای طراحیتان شکوفا شوند

ما در حال تبدیل‌شدن به پیشتاز عرصهی تولید باکیفیتترین مواد سازندهی سطوح رویه هستیم. هم‌زمان با رشد شرکت، گزینههای بهتر و امکانات بیشتری را در اختیار مشتریانمان قرار میدهیم تا رؤیاهایشان را به واقعیت تبدیل کنند.

مواد پیشرفتهی LOTTE، شاخهی شیمی LOTTE جهانی شرکتی پیشرو در آسیا و سراسر دنیاست. ما میکوشیم تا محصولاتی با بهترین کیفیت تولید کنیم تا بدین ترتیب رضایت مشتریان خود را تضمین نماییم. ما به نیازهای بازار با سرعت و با تولید مرغوبترین و کارآمدترین سطوح رویهی زینتی پاسخ میدهیم. به همین خاطر است که سازندگان، معماران و طراحان حرفهای، انعطافپذیری، حساسیت و خلاقیت را در محصولات ما تحسین میکنند. مشخصههای بارز محصولات ما این موقعیت را برایشان فراهم می‌کند تا ایدههای خود را در دنیای واقعی به تصویر بکشند. به ایدههای خود اعتبار بدهید ما اعتبار لازم برای عملی کردن ایدههایتان در دنیای واقعی را در اختیارتان میگذاریم.

ارزش+

به ایدههای خود اعتبار بدهید

ما اعتبار لازم برای عملی کردن ایدههایتان در دنیای واقعی را در اختیارتان میگذاریم

سطوح رویهی استارون و رادیانزمیتوانند معماری فضاهای داخلی را دچار تحول و دگرگونی کنند. با گسترهی وسیعی از رنگها و الگوها، طراحان میتوانند بهترین گزینههای طراحی برای هر نوع سلیقه را در دنیای واقعی به تصویر بکشند.

سطوح رویه‌ی استارون ور ادیانز ساخته‌شده از مواد پیشرفتهی LOTTE در زمرهی باکیفیتترین و پیشرفتهترین مصالح ساختوسازها قرار دارند. با انتخاب سطوح رویهی استارون و کوارتز، گسترهی وسیعی از گزینهها را پیش رو خواهید داشت که همگی بر اساس باکیفیت‌ترین استانداردها تهیه‌شده‌اند. موادی که فراتر از استانداردهای سنتی سطوح رویه ساخته‌شده و کارایی‌شان آنها را به بهترین گزینهی انتخابی برای ساخت مبلمان آشپزخانه، پوششهای دیواری، تجهیزات حمام به همراه گسترهی وسیعی از تجهیزات اداری، تبدیل کرده است. استارون و رادیانز، جزو مصالح بهداشتی هستند که انتظارات ساخت‌وسازهای مقاوم را بهخوبی برآ روده میکنند. این سطوح همچنین شرایط سلامت و امنیت که موردتوجه طرحهای رستورانی و مراقبت بهداشتی است را نیز به نحو احسنت برآورده میکند. هر دو خط تولید دارندهی گواهینامههای ISO, NSF و SCS هستند.

سطوح رویهی آکریلیک با کارایی بسیار بالا

استارون در سال 1992 به‌عنوان تولیدکننده‌ی مصالح درجه‌یک و لاکچری سطوح رویه، در رنگها و بافتهای گونان پا به عرصهی وجود گذاشت تا بتواند نیازهای مختلف طراحان را مرتفع نماید. علاوه بر کاربرد فراوان در ساخت تجهیزات مسکونی و اداری، استارون گواهی‌های لازم برای استفاده در تجهیزات خدمات بهداشتی و رستورانها را نیز دارد. ازآنجایی‌که قابلیت شکلگیری و حرارت دهی آسان را داده است، در ساخت اثاثیه، ویترین‌ها مبلمان و سازههای نوآورانه و مبتکرانه نقشی محوری ایفا میکند. با معرفی مجموعه رنگ Tempest و مجموعهای بینظیر با الگوهای سنگهای طبیعی، استارون به تولیدکنندهی پیشتاز محصولات سطوح تزئینی در دنیا تبدیل شد

سطوح طبیعی و درجه یک کوارتز

سطوح رویهی رادیانز کوارتز در سال 2009 وارد بازار شد و به‌طور مداوم گسترش یافت. این رویه به خاطر کیفیت بسیار بالای مواد به‌کاررفته در آن و بافت و رنگ طبیعیاش مورد تحسین کارشناسان قرارگرفته است. این نمونه از سطوح اگرچه یادآور سنگهای طبیعی گرانیت و مرمر هستند ویژگیها و مزیتهایی دارند که آنها را از سنگهای طبیعی متمایز میکند. ازجمله این ویژگیها میتوان به عدم وجود خلل و فرج در سطح این نوع رویه اشاره کرد که همین مسئله مانع از نفوذ قارچهای گیاهی، باکتریها و هرگونه ویروس به این سطوح شده و آنها را برای استفاده در صنایع بهداشتی و رستورانها و تقریباً تمام تجهیزات تجاری اداری مناسب میسازد